Jdi na obsah Jdi na menu

Lardos

22. 10. 2008

dreamstimelarge_2406346.jpg

Letovisko Lardos tvoří množství hotelů a apartmánů, které tak tvoří velký turistický komplex. Leží na jihovýchodě ostrova Rhodos. Letovisko Lardos je mezi turisty velmi oblíbené a hezké. Jedná se o oblast širokou přibližně dva kilometry, která leží mezi dvěma kopci. Pláž v Lardosu je písčitá i oblázková a nabízí vše, co si jen přát. Je dlouhá zhruba dva kilometry a jsou zde jak klidná místa, tak i rušná místa. Letovisko je jako stvořené pro strávení krásné letní dovolené. Blízko letoviska se nachází i stejnojmenná vesnička.


Doprava
Letovisko Lardos je od letiště vzdálené asi 50 kilometrů. Cesta na něj zabere necelou hodinu a půl. V okolí letoviska jezdí pravidelné autobusové linky, které zajišťují spojení s hlavním městem i s jinými letovisky. K dispozici jsou tu auto půjčovny nebo taxislužby.


Zajímavá místa

Vesnička Lardos se nachází pouhé dva kilometry od letoviska. Je to překrásná vesnička se skvělou atmosférou. Za návštěvu stojí i vesnička Lindos, která má unikátní památky, jako jsou například  Kleobulova jeskyně nebo Akropole. Za návštěvu stojí také hlavní město Rhodos, které nabízí řadu dalších památek a zajímavostí.
 

Ubytování

Amarylis *** studia
Olive Garden *** hotel
El Vita  *** studia
Miraluna Village **** hotel
Stafilia Beach *** hotel
Kamari Beach *** hotel
Costa Lindia **** hotel
Ilyssion  *** hotel
Sun Beach *** hotel
Sentido Mitsis Rodos Maris Resort & Spa ****+ hotel
Lindos Princess Beach ****+ hotel
Atrium Palace ***** hotel
Lindos Imperial ***** hotel
Lindian Village ***** hotel

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pepa - nadpis

9. 3. 2013 15:10

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

Sandra - nadpis

28. 2. 2013 12:05

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz

Zdenka - Maria nethová

14. 12. 2009 19:52

Předpokládám, že jste cizinka, jinak není možné psát takové hrubky ani pro debila.

Maria nethová - Lardos

29. 4. 2009 13:47

vaše město vipadá jako hovno.děkuju za pochopení.odepište z pátky.